NOVINKY

arr3Kosmetické službyOd 1.1.2014 můžete v našem studiu využít širokou paletu kosmetických služeb: povrchové a hloubkové... arr3IPL (intenzivní pulzní světlo)Přístrojem ARIANE, který pracuje s intenzivním pulzním světlem, si můžete udržovat pleť stále...

KONTAKTY

STUDIO MARCELA
Husovo náměstí 22
588 13 Polná
tel: +420 775 948 890
napište nám
info@nehty-marcela.cz

» Zdobení
ZDOBENÍ

 

Do zdobení se promítají aktuální trendy. Je duležité,aby Vám zvolený styl slušel, a typově seděl k Vaší osobnosti. Nehty se mohou zdobit dle ročního období, nebo podle událostí (rauty,svatby,plesy…).

Při zdobení je třeba dbát na Vaše povolání. Ne vždy je vhodné pestré a nápadné zdobení nehtů. Je důležité, aby jste se cítila sama sebou a neměla pochybnosti, zda Vám to sluší, či nikoliv.

Nehtová designérka Vám ráda poradí, které zdobení zvolit.

Široký výběr ve zdobení nehtů – čínská malba , malování ruční , nálepky ,  plastické a keramické ozdoby ,  diamantové a barevné gely ,  glittry a kamínky ,  sušené květy , zdobící prach , peří , omítka ,  razítka ,  vodní zdobení laky...........

Svatební, sváteční,3D a 2D zdobení.....zdobení vnitřní a prostorové.

V našem studiu je nepřeberné množství vzorníků a návrhů na zdobení. Vzorníky se neustále obnovují a zdokonalují v různých barevných variací. Samozřejmostí je klasická bílá, ale i barevná francie.

 


 

Mzg5Zj